Thre3 ☆ Singers
Te Rog Sa Te Inregistrezi Sau Sa Te Logezi And Have Fun ♥️ !
Thre3 ☆ Singers
Te Rog Sa Te Inregistrezi Sau Sa Te Logezi And Have Fun ♥️ !
Thre3 ☆ Singers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


-Selena Gomez -Demi Lovato -Bridgit Mendler
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 12:38 am

Pamantenilor ,veniti si voi la teatrul meu ca avem nevoie de oameni care se joace in noua mea ideie .Eu vreau sa ne distram impreuna si va astept pe toti .Eu ma gandeam ca era mai bine sa facem un fic impreuna dar nu cred ca toti sunt de acord asa ca avem teatrul aici .Cei care vor sa se incrie sa zica informatii despre personajul sau.Mda.Ma bucur ca pot sa fac asta .


Ultima editare efectuata de catre ♥Te bantui♥ in Mier Aug 17, 2011 2:01 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 12:40 am

Pai eu zic ca mai bine facem ficul ca la tearu ...nu stiu ...nu intra toti ...poate daca facem un fic o sa fie mai bine.
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 12:40 am

Nu stiu daca vreti sa faca lumea un fic cu mine .
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 12:41 am

Eu vreau ,Dela.
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 12:42 am

Pai tu vrei dar nu inseamna ca celelalte trei vor .
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 12:43 am

Si crezi ca pe aici va trece tot forumul?
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 12:43 am

Nu da aici nu trebuie sa fie toti .
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 12:44 am

Cum vrei tu.
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 12:44 am

Mda.Acum vreau sa vad ce zice lumea de teatru.
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 12:45 am

Ma voi inscrie si eu.
Sus In jos
Biby

Biby


Mesaje : 1081
Data de inscriere : 09/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 9:39 am

Eu sunt de acord cu ambele idei. Si teatru si fic, dar parca mai bine era ficul.
Oricum mie mi se pare interesant si vin si eu!
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 10:15 am

Vezi,Dela !Si Biby vrea si ea fic.
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 1:48 am

Mda.Deci am vorbit si cu Mirela si facem fic .Conferinta pe mess cat de curand ca sa stabilim despre ce .
Asa ca nu mai stati si intrati .
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 1:53 am

Mie nu imi merge mess-ul si intru de multe ori pe mail ,dar nu stiu daca merge conferinta acolo.
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 1:54 am

Mda.Trebuie sa existe mereu probleme.
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 1:55 am

Eu va las pe voi mai bine sa stabiliti despre ce.Eu sunt de acord orice decideti.
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 1:57 am

Mda.Atunci fac conferinta doar cu Biby si Dela.Azi raman on ca sa prind momentul.
Daca Biby treci pe aici ,sa imi dai buzz cand esti.
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 1:58 am

Imi pare rau ca nu particip ,dar poate stau si eu on pe mail.
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 1:59 am

Cum vrei tu sa faci ca oricum te voi intinta de hotarare.
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 1:59 am

Stiu asta si iti urez o conferinta placuta.
Sus In jos
Biby

Biby


Mesaje : 1081
Data de inscriere : 09/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 11:29 am

Eu sunt pe mess acum, Dela, dar tu ce id mai ai?
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeMier Aug 17, 2011 11:28 pm

Id ei nou:tebantui@ymail.com ,dar iese in fiecare zi la ora 21 si cateva minute.
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeJoi Aug 18, 2011 12:55 am

Mda.Asa e .Astazi stau pana la 22 ca vreau sa facem conferinta aia.Lolz vezi ca fi si tu on pe mail .
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitimeJoi Aug 18, 2011 1:43 am

Bine.O sa intru diseara.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ Empty
MesajSubiect: Re: Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^   Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^ I_icon_minitime

Sus In jos
 
Dela are teatru .Dela are acum fic in loc de teatru^^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ne gasiti acum pe

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Thre3 ☆ Singers :: Fun! :: Altele Discuti-
Mergi direct la: