Thre3 ☆ Singers
Te Rog Sa Te Inregistrezi Sau Sa Te Logezi And Have Fun ♥️ !
Thre3 ☆ Singers
Te Rog Sa Te Inregistrezi Sau Sa Te Logezi And Have Fun ♥️ !
Thre3 ☆ Singers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


-Selena Gomez -Demi Lovato -Bridgit Mendler
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Selena Gomez nu se va schimba pentru nici un baiat

In jos 
AutorMesaj
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

Selena Gomez nu se va schimba pentru nici un baiat Empty
MesajSubiect: Selena Gomez nu se va schimba pentru nici un baiat   Selena Gomez nu se va schimba pentru nici un baiat I_icon_minitimeSam Aug 20, 2011 2:31 am

Selena Gomez, care, in prezent, este prietena lui Justin Bieber, a declarat ca nu se va mai schimba niciodata de dragul unui baiat.

Cantareata americana in varsta de 19 ani, care are o relatie cu Justin Bieber, a admis ca, la un moment dat, a devenit o alta persoana doar pentru a fi pe placul unui baiat, informeaza contactmusic.com. Insa, dupa ce a constatat ca familia sa a fost foarte fericita la incheierea respectivei relatii, Selena Gomez a promis ca va fi mereu ea insasi.

"Nu am fost eu insami timp de un an. Cred ca acest lucru a fost foarte daunator. Simteam ca eu eram aceea care incerca mereu sa fie perfecta pentru el", a afirmat Selena.

"Toti apropiatii mei il urau, dar eu nu voiam sa ascult. Cred ca a trebuit sa trec prin asa ceva, pentru ca acum sunt mult mai puternica", a mai adaugat tanara cantareata.

"Ma imbracam mereu dragut. Nu cred ca m-a vazut vreodata in pantaloni de trening - iar eu iubesc acest tip de pantaloni", a explicat artista in timpul unui interviu acordat publicatiei Top of the Pops.
Sus In jos
 
Selena Gomez nu se va schimba pentru nici un baiat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Selena Gomez - Who Says
» Selena Gomez-Naturally
» Selena Gomez & The Scene - A Year Without Rain
» Selena Gomez - Naturally Versuri In Romana
» S-au despartit Justin Bieber si Selena Gomez?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Thre3 ☆ Singers :: Fun! :: Stiri :: Stiri Demi ,Selena,Bridgit-
Mergi direct la: