Thre3 ☆ Singers
Te Rog Sa Te Inregistrezi Sau Sa Te Logezi And Have Fun ♥️ !
Thre3 ☆ Singers
Te Rog Sa Te Inregistrezi Sau Sa Te Logezi And Have Fun ♥️ !
Thre3 ☆ Singers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


-Selena Gomez -Demi Lovato -Bridgit Mendler
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O vara la maxim!

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 12:22 am

Dar pana la urma il veti citi..
Sus In jos
Biby

Biby


Mesaje : 1081
Data de inscriere : 09/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 12:23 am

Da, sa speram ca nu va dura prea mult!
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 12:24 am

Si si eu sper.
Discutie incheiata pana la next.
Sus In jos
Biby

Biby


Mesaje : 1081
Data de inscriere : 09/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 12:25 am

Care sper ca va veni mai repede. Pana atunci gata si pe aici!
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 12:27 am

Da si oricum trebuie sa o asteptam pe Mirela sa citeasca.Uitasem de asta.
Acum gata.
Sus In jos
Biby

Biby


Mesaje : 1081
Data de inscriere : 09/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 12:28 am

Ai dreptate. Ok, terminam.
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 12:31 am

Voi asteptati ca o sa il fac.
Discutie incheiata.
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 5:30 am

Capitolul 11

In fata lor se infatisa Pain foarte furios si il striga pe Kisame.
Pain:Cauta-l repede pe Itachi si pe Tobi ca nu avem timp sa ii asteptam.Sa nu iti stea nimeni in cale!
Naruto auzind asta se opri din drum si le spuse prietenilor ca stie cum sa il gaseasca pe Sasuke.
Asa ca toti se duc dupa Kisame.Kisame incepe sa caute prin tot hotelul,prin oras,prin magazine,dar nici urma.
Obosit ,isi lua telefonul si apelua un nume.
Cel de la celalat capat al firului:Alo?
Kisame:Unde esti?
El:Acum suntr intr-o lupta si nu pot sa vorbesc.
Kisame:Dar sefu a zis sa te gasesc si sa nu las pe nimeni sa imi stea in cale.Daca vrei...
El:Nu ma mai tine de vorba ca aproape mi-a luat regina.
Kisame:Te bati cu cineva pe o fata?
Itachi inchise si continua partida de sah.Kisame ofta si suna la alt numar.
Celalat:Alo?
Kisame:Tobi ,trebuie sa fi degraba la hotel si adul si pe Itachi nu tine ca nu dau de el si e intr-o lupta .
Apoi inchise.
Desigur ca ceilalti au ascultat conservatia si erau nedumeriti.Pe unde putea fi Sasuke?
Kisame s-a intors la hotel si ei la fel caci era ora pranzului.Chelnerul era in pauza ,iar Hidan lipsea.
Singurul care se tot plimba prin hotel,era Kisame.El tot se ducea pe la camere,servea ceai,cafea ,facea o gramada de lucruri ...pana si curatenie.Dar la gatit nu se pricepea.
Naruto:Murim de foame daca asteptam pe bucatarul de rezerva.Pe unde o umbla astia cand ei nevoie de ei?Doar nu il cauta toti pe Itachi.
Sakura:Cine stie ,dar Sasuke e cu Itachi si si...
Sakura incepu sa planga.
Aproape toti se intristara.Si Ino mai avea putin si plangea.Numai Nara era cea mai fericita si nu ii pasa de lacrimile rozaliei care o plictiseau.Era certata cu Naruto si nu isi mai vorbeau.Se ridica de la masa si merse spre camera.
Sakura:Ar trebui sa o urmarim.
Naruto:Ea nu ne impartaseste tristetea asa ca e mai bine ca a plecat ,dar se va intoarce si eu am increderea in ea.
Nara inchise usa si apela pe cineva.
Nara:Alo?Sakura s-a bagat si in asta si acum plange de mama focului.Bine macar ca nu stiu unde e Sasuke ca altfel ar fi rau.
Vocea:Ar trebui sa ai grija ca de asta te-am pus si Sasuke e periculos si nu ar fi trebuit sa faci pactul ala cu el.
Nara:Acum a plecat si trebuia sa faca ce i-am spus ,dar m-ai mult a facut-o pe Sakura sa creada prosti.
Vocea:Nu mai vorbi de Sakura.Trebuie ca totul sa iasa bine si nimeni sa nu stie de mine.
Nara:Dar Sakura are mereu ceva de comentat .Daca Sasuke nu castiga partida de sah nu o sa isi plateasca nici datoria.Chiar daca vreau sa o piarda mie imi pasa mai mult de mine si de ce vreau eu.Daca Naruto ar afla ca stiu unde e Sasuke ar face orice sa ii spun.Am o misiune si trebuie sa o duc la indeplinire si cand vin banii?
Vocea:Vor veni si ei cand Sakura va avea incredere in tine ca altfel nu putem sa trecem la pasul 4.
Nara:O sa incerc sa o fac,dar nu va fi usor.E destepta ,rozalia.
Nara inchise telefonul si merse jos unde mai erau doar Naruto si Sakura ...ceilalti s-au dus sa caute pe cineva care sa le faca mancare.
Nara:Imi pare rau pentru ce vi se intampla .Sakura,stiu ca nu ai incredere in mine si imi pare rau ,dar mi-am dat seama ca acum esti intr-o situatie urata si m-am gandit sa te iert pentru tot ce mi-ai facut de cand ne-am intalnit.Te voi ajuta sa il gasesti pe Sasuke chiar daca eu nu as vrea,dar vreau sa te fac sa ai incredere in mine si imi cer scuze pentru tot ce am facut.
Sakura se uita mirata la ea si Naruto se simtea pe alta planeta.
Sakura:Eu ...nu stiu ce sa cred.Nu pot avea incredere in tine ca Naruto ,dar totusi iti voi accepta vorbele si ma voi gandi.
Nara:Bine atunci.Poate pana la urma ajungem sa ne intelegem.
Sakura zambi si scoase un "poate".Zambi si Nara si apoi se uita la Naruto cu acelasi zambet.
Naruto incepu sa rada.
Naruto:Cred ca vreti sa ma pacaliti sau cum?Nara sa zica asa ceva si tu sa vrei sa o intelegi?Unde sunt?La camera ascunsa?
Nara:Nu esti,blondule .Si sa sti ca eu am zis astea pentru ca m-am gandit la ce ai zis legat de Sakura si pot sa cred ca ai dreptate.Daca vrei sa fim iar prieteni ,sa fim.Daca nu ,nu.
Naruto:Eu nu m-am suparat pe tine ,Nara -chan.
Nara;Atunci e bine.Eu cred ca ma duc sa vad daca pot afla ceva nou.
Nara pleca si se duse din nou in camera unde dadu un telefon.
Vocea:S-a rezolvat?
Nara:Nu inca ,dar aproape.
Vocea:Crezi ca nu am si eu treaba?Sa ma suni doar cand are incredere.
Nara:Care e pasul 4?
Vocea:Cum sa iti spun cand nu stiu ce vei face si strici totul?Pasul 4 va veni numai cand Sakura are incredere si afla si ce se intampla cu Sasuke caci fara el planul nostru se va destrama.
Nara:Ma duc chiar acum unde sunt ei.
Nara inchise telefonul si se duce la lift ...il chema si intra in el si il puse sa o duca la subsol.
Acolo Nara i-a vazut pe cei doi jucand sah.Nara a intrat in incapere si Tobi a ...

Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 5:46 am

Deci nu am cuvinte.Nara tradatoare?Trebuie sa fie ceva la mijloc!
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 5:47 am

Cine a zis ca e tradatoare?
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 5:47 am

Asta se intelege din fic .
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 5:48 am

O sa vezi adevarul mai la sfarsit.
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 5:48 am

Si la telefon tot atunci?
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 5:49 am

Pai...daca afli cine e la telefon vei afla si adevarul.
Dar oricum acum urmeaza 12 cand Nara o sa fie in pivnita si mai e pana se trece la pasul 4.
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 5:50 am

In cate capitole se trece la 4?
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 5:51 am

Pai cred ca in capitolul 14 va fi vorba despre asta si pasul 5 in 15.
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 5:51 am

Si in 16 ce va fi?
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 5:52 am

Asta nu mai stiu.
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 5:52 am

O lista cu titluri ai?
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 6:07 am

Nu le mai pun titluri.
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 6:08 am

Eu iti astept next-ul.
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 6:09 am

Va veni cat de curand.
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 10:04 am

Capitolul 12

Nara cand il vazu pe tipul cu masca iesi afara.Acela banuia ca era acel recrut de care tot vorbea Pain atunci si daca era acolo ar putea sa ...Daca a vazut-o intrase in mare bucucluc si se indrepta spre ceilalti.
Erau acum toti si mancau o friptura in timp ce Hidan pregatea un desert.
Naruto:Hai sa mananci cu noi.
Nara:As vrea sa va spun ceva ,dar nu aici ...in alta parte unde nu ne aude nimeni.
Naruto:Ai aflat ceva.
Nara:Se poate spune si asa.
Naruto:Stai jos si mananca cu noi si apoi vorbim
Nara:Nu imi este foame.Eu va astept sus.
Nara se grabi sus si se gandi ce plan sa nascoceasca ca sa le spuna ca tipul ala e cu Itachi si Sasuke ,dar trebuia sa fie ceva care sa ii faca sa creada ca ea nu stie unde e Sasuke.
Se gandi ,dar nu gasi nimic.Cineva batu la usa.Erau ei .Ce puteau sa faca?Dadu un telefon si zise incet:
Nara:Trebuie sa ma ajuti.
Vocea:Eu te ajut numai sa nu incurci ce ai facut pana acum.
Nara deschise usa vorbind la telefon.
Nara:Da si multumesc ca m-ati ajutat.
Vocea:A fost placerea mea.
Nara inchise telefonul.
Naruto:Si acum ne zici?
Nara:Pai ..vezi ...liftierul e cu ei.
Naruto:Cu cine?
Nara:Cu Itachi si Sasuke.
Sakura:Si eu unde sunt?
Nara:Nu stiu .
Sakura:Pai daca sti asta sti si unde sunt.
Nara:Nu pot afla si te rog sa ma crezi .
Sakura:Eu te cred si am incredere in tine.Am discutat si cu ei si m-au convins.
Nara zambi.
Nara:Asta e bine si nu vei regreta.Eu cred ca acum voi dormi putin ca sunt cam obosita.
Ceilalti au iesit si ea iar a telefonat.
Vocea:Ai castigat?
Nara:Am castigat.
Vocea:Asculta aici caci daca nu se termina partida aia mai repede nu o sa putem sa facem pasul asta.
Nara:E si tipul cu masca acolo.Nu pot face nici un pas mai ales ca m-a vazut si nu ma mai pot duce acolo.
Vocea:Asteapta atunci si o sa vina el la tine.
Cineva intra pe usa.Nara se intoarse speriata.


Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 11:02 am

Deci nimic special dar tot a trebuit sa ma lasi in suspans si poate nu e nimeni .
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 11:04 am

Ba e si scuze ,dar m-am gandit ca e mai bine asa si imi cer scuze ca acest capitol nu e cine stie ce.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O vara la maxim! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 7 I_icon_minitime

Sus In jos
 
O vara la maxim!
Sus 
Pagina 7 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Thre3 ☆ Singers :: Fun! :: Creatiile tale :: Ficuri-
Mergi direct la: