Thre3 ☆ Singers
Te Rog Sa Te Inregistrezi Sau Sa Te Logezi And Have Fun ♥️ !
Thre3 ☆ Singers
Te Rog Sa Te Inregistrezi Sau Sa Te Logezi And Have Fun ♥️ !
Thre3 ☆ Singers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


-Selena Gomez -Demi Lovato -Bridgit Mendler
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O vara la maxim!

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 11:05 am

Mai ai 7 si le astept .
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 11:05 am

Daca nu era timp nu puneam .
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 11:06 am

Si cand vine next-ul?
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 11:06 am

In seara asta poate sau maine.
Sus In jos
Biby

Biby


Mesaje : 1081
Data de inscriere : 09/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 11:39 am

Eu il astept. Am citit si sunt curioasa sa aflu mai departe.
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Aug 12, 2011 11:03 pm

O sa il fac azi ...incerc.
Sus In jos
Biby

Biby


Mesaje : 1081
Data de inscriere : 09/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeSam Aug 13, 2011 10:55 am

Maine poate? Fa-l cand ai timp, dar eu il astept!
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Aug 14, 2011 12:12 am

Am fost cam preocupata ieri,dar azi il voi face.
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Aug 14, 2011 1:26 am

Capitolul 13

Sakura plangea si nu se mai oprea .Era singura in camera ei.Cum a putut el sa ii faca asa ceva?Trebuia sa fie o minciuna!Cineva il obligase?Dar cine?
Toate astea se petrecura asa de repede incat nu avea timp sa gandeaca.El venise la el inapoi si acum ...
Nu stia ce sa faca sau ce sa zica.Stia ca nu il va mai vedea si o durea.
Nara intra in camera.Sakura o vazu si se infurie.De ce ea?De ce facuse toate acestea?Oare ea era de vina si pentru ca plangea?Era posibil.
Nara:Sasuke sti si tu ca s-a jucat cu tine .
Sakura:Tu ai curaj ca vorbesti cu mine dupa ce ne-ai tradat ?Iesi afara !
Ce insemnau toate astea?

Ieri
Nara:Ce cauti aici ,Sasuke?
Sasuke:O cautam pe Sakura ,dar am vazut ca ai venit dupa mine si m-am gandit sa te anunt ca s-a terminat.
Nara:L-ai omorat?
Sasuke nu raspunse.
Sasuke:Eu ma duc sa termin ce am inceput .
Nara:Sa nu te mai prind ca mai vorbesti cu mine pentru ca dupa ce termini asta nu mai imi pasa ce faci.
Sasuke iesi din camera si se duse sa o caute pe Sakura .
Nara ramase in camera nepasatoare.Apoi aude pe cineva intrand .Era Naruto.
Naruto:Nara,Nara -chan ,Sasuke a sarutat-o pe Sakura.
Nara se uita surprinsa la el.Apoi incepu sa rada.
Nara:Asta e buna ,Naruto.Cine ti-a spus?
Naruto:Am vazut totul cu ochii mei si a mai spus ca...
Nara era parca suparata de ce facuse Sasuke.Nu asa se intelesesera.
Nara:Sakura nu ar trebui sa aiba incredere in el.
Naruto:A spus ca o iubeste si nu stiu ce vrei mai mult de atat.Sakura mai avea putin si lesina si era cam rosie.
Nara:Deci prin urmare acum ar trebui sa iti gasesti pe altcineva pe care sa il placi.Ce zici de Hinata?
Naruto:Nara-chan ,nu vreau nici o iubita.Ma bucur ca Sakura si-a gasit fericirea.
Nara incet:Nu o sa se bucure prea mult de ea.
Naruto:Ce ziceai?
Nara:Sa se bucure ,sa se bucure de asa eveniment mare!
Naruto:Nu vi si tu jos sa sarbatorim?
Nara:Pentru ei?
Nara:"Pe amandoi nu ii suport si de ce sa ma duc sa petrec pentru ei ?"
Naruto:Hai,Nara-chan,trebuie sa fi si tu vesela.
Nara:Eu sunt mereu ,dar acum am ceva de rezolvat.
Nara se aseza pe pat si incepu sa numere banii ramasi.Se auzeau rasete de jos.Oare era si Sasuke?
Kisame batu la usa.
Kisame;Am venit sa va servesc cu o prajitura facuta de domnisoara Sakura.
Nara:Numai tu esti in hotel?
Kisame:Numai eu si seful.Ceilalti sunt in vacanta.
Nara lua prajitura si Kisame iesi.Nara nu avea incredere in rozalie asa ca incepu sa o analizeze ca nu cumva sa fie otravita.Apoi incepu sa manance .Era buna prajitura si ea nu si-a inchipuit niciodata ca rozalia stie sa gateasca.Se gandi sa iasa din camera,dar mai bine statea acolo.Diseara avea drum lung.
Trecu timpul,se oprira rasetele si toti au inceput sa se retraga la camere.A venit si Hinata.
Nara:Diseara,Hinata ,eu o sa plec putin ,dar sa nu le zici ca plec.Am ceva de aflat.
Hinata dadu din cap.
Veni si seara si ceilati coborara jos .Aparu Pain destul de furios.
Pain:Kisame,daca Itachi nu e aici intr-o ora te duci si il cauti si afli cine l-a omorat si il vei omori pe acela .
S-au cutremurat auzind aceste cuvinte.Sakura plangea deja.
Trecura minutele si toti erau incordati.Mai erau 5 minute si Kisame ar fi plecat.

Nara se dusese sa se intalneasca cu cine vorbise la telefon .A luat banii pentru munca sa si s-a intors la hotel.A intrat pe usa cu doua minute inainte de termen.Ceilalti sperau sa fie Itachi ,dar cand au vazut-o au oftat.Nara auzind asta se supara si crezand ca nu e dorita a vrut sa iasa ,dar...

Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Aug 14, 2011 1:43 am

Nu prea mai am idei pentru 15 ...adica am cateva ,dar am nevoie de mai multe asa ca va trebui sa asteptati .
Imi pare rau ca e scurt ,dar sper ca 15 sa fie mai lung.

Capitolul 14

Nara nu dori sa iasa din camera.Nu facuse nimic rau.Era numai vina lui Sasuke.Se gandea si acum ce se intamplase la sah.

Ieri
In fata ei era Itachi viu si nevatamat.El se duse inapoi la receptie pentru a continua munca.Toti s-au uitat uimiti la el.Trebuiau sa vorbeasca cu Sasuke pentru a afla adevarul.
Nara nu mai iesi pe usa ,ci se duse in camera ei pentru a telefona.
Nara:Itachi e viu!
Vocea;Senzational!Trebuie sa vin acum!
Nara:Sa vi mai bine maine .
Vocea:Vin maine.
Nara inchise telefonul si se intoarse jos.Nimeni nu avuse curajul sa afle ce se intamplase.

Adevarul insa era ca nu au putut sa termine partida ...au fost egali si asa ca au lasat pe alta data lupta lor.Dar numai ei si Tobi stiau asta.

Mai era putin si venea si urmatoarea zi pe care Nara o astepta cu bratele deschise.Muncise atat de mult si tot planul era gata.Ultimul pas avea sa fie maine.

Azi
Sakura incepu sa arunce cu perne in ea.Insa Nara le prindea si le arunca inapoi.Sakura nu mai putea de plans.Simtea ca viata se scurge pe langa ea.
Sakura:Stop!Renunt!Sunt prea trista sa te inving.
Nara isi dadu ochii peste cap si iesi.Se gandea la ce a facut si daca ceilalti se vor mai purta la fel cu ea.Isi amintea de ce se intamplase dimineata.

Dimineata
Veni si dimineata si stia ca in curand va veni.Cobori pe scari si ii vazu pe toti fericiti.Sakura primise de la Sasuke flori,ciocolata si alte cadouri.Parca Narei ii parea rau de ce se va intampla.Era prea zambereti si ea stia ca le va strica fericirea.Si-au terminat si ei micul dejun si Sakura avea sa se intalneasca cu Sasuke la piscina.Acolo avea sa vina si ce astepta de atata timp.Veni timpul si toti s-au dus pentru ai spiona.Sasuke nu se aratase,dar in fata lor s-a infatisat...
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Asta nu e un fic SasuSaku ...   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Aug 14, 2011 3:20 am

Capitolul 15

Oameni de la televiziune se plimbau peste tot si isi pregateau camerele.
Naruto:Ce se intampla aici?
In fata lor apare o doamna tanara .
Ea:Am venit sa filmam .
Naruto:Ce?
Ea:De parca nu sti ,dragule.Mai repede,oameni buni!5 minute.
Nara era cea care o chemase si isi afisa un zambet.Sakura o privi si isi dadu seama ca e numai vina ei.
Se duse langa ea si o lua de par.
Nara:Ce crezi ca faci?
Sakura:Asa fac eu cu tradatoarele !
Nara:Eu tradatoare?
Sakura:Da ca din cauza ta o sa fim la tv si ...si...
Venise Sasuke.Sakura se intoarse si il privi.Narei ii venea sa moara de ras ,dar pleca.Doar trebuia sa ii lase pe "porumbei " singuri.
Sasuke:Sakura,totul a fost un joc si eu te urasc pentru ca esti o obsedata si relatia noastra nu are nici o sansa.Esti enervanta si asa vei fi mereu.Acum poti sa incepi sa plangi ca un copil mic ,dar eu nu ma razgandesc.Esti doar o fata razgaiata care se supara pe oricine.Pari un copil mic obsedat de jucaria lui.Esti la fel cum erai atunci si nu te vei schimba.Lacrimile ,vorbele,tristetea ta nu ma vor intimida sa imi iau cuvintele inapoi.Nu ma cauta ca nu ma vei gasi.Nu mi-a placut acest jos ,dar am fost nevoit sa il joc pana la capat.
Apoi pleca lasand aproape toata lumea trista.
Nara:"Asta intelege el prin a o face pe Sakura sa se potoleasca ?A facut-o sa sufere si e numai vina mea!Daca il voi mai intalni ii voi spune ca nu il voi mai ajuta niciodata pentru ca este cel mai rau om pe care l-am vazut.Si acum chiar imi pare rau de rozalie.Eu vroiam doar sa o fac sa nu se mai poarte asa autoritar si acum...e numai vina mea.
Sakura alerga in camera ei.Nara nu stia ce sa mai faca.Era si ea trista ca ceilalti.S-a dus la ea si de aici stiti ce a urmat.

In prezent
Naruto:Cum a putut sa ii faca asa ceva Sakurei?Cine l-a pus sa faca asta?
Kiba:Stai jos ca suntem si noi suparati ,dar nu trebuie sa tipi .
Naruto:N-am crezut ca e asa .
Nara se alatura lor.
Naruto:Unde ai fost?
Nara:La Sakura ,dar nu vrea sa vorbeasca si m-a dat afara.Imi pare rau pentru ea.
Naruto:Nu e vina ta.Acum asta a mai ajuns si la tv.Cine i-a chemat pe acestia?
Nara nu stia ce sa faca.Stia ca gresise mult,dar acum nu avea ce sa faca.Vroia sa se duca la Sakura si sa ii spuna ca din cauza ei Sasuke a jucat acest joc si i-a spus curatul adevar.Dar rozalia ar fi spus si la ceilalti + ca ea chemase camerele.Nu ar mai fi putut sa dea ochii cu ei.Acum ce putea sa faca?
Se intorsese si tot personalul la munca.
Era tare ocupat.Ce era ciudat in hotel ,era faptul ca oamenii care stateau in camere nu erau vazuti niciodata cand ieseau.Asa ca Nara a inceput sa creada ca numai ei sunt in hotel.Insa pe usa intra o mama cu doi copii.Ceru de la receptioner sa ii fie aduse bagajele aici ca sa nu mai urce sus.Deci se pare ca e cineva in hotel pana la urma.
Nara:Doamna ,va pot intreba ceva?
Ea:Ce e?
Nara:Cum se face de nu v-am vazut pana acum?
Ea:Pai in hotelul asta se da trezirea la ora 6 si toti se imbraca pentru micul dejun .Apoi fiecare merge la plimbare si ne intoarcem prin usa din spate.
Acum intelese de ce la ora 6 se auzeau zgomotele alea.
Nara:Multumesc de raspuns.
Inca un mister elucidat si pentru Nara nu mai erau altele.Itachi povestise lupta lor .Dar pentru ceilalti mai erau doua intrebari care aveau ca raspuns aceeasi persoana.Ei nu credeau ca Nara ar fi raspunsul la intrebare.Aveau incredere in ea.
Veni si ora pranzului si s-au gandit pe cine sa trimita sa o cheme pe Sakura la masa.Au pus-o pe Ino care avea tupeu si nu ii era frica de Sakura .Ar fi mers si Nara ,dar ea s-a gandit ca e mai bine sa ramana.
Ino:Sakura,hai la masa.
Sakura:Nu vin .Cum mi-a facut asta?Cine l-a pus?
Ino:Uita ,Sakura.Trebuie sa mananci ceva.
Sakura:Nu vreau!Unde e Nara?Vreau sa ii vorbesc.
Ino:E jos .Ar fi venit ea...
Sakura:Sa vina mai repede ,tradatoarea.
Ino:De ce spui asta?
Sakura:Ea e de vina ca au venit aia .
Ino nu mai zise nimic.Se duse sa o caute pe Nara si sa o aduca.
A venit Nara pana la urma.
Sakura:Tu esti de vina pentru toata tristea mea.Te omor,tradatoareo.
Sakura se ridica din pat .
Nara:Eu i-am chemat .M-au platit.Eu l-am pus pe Sasuke sa te faca sa nu te mai porti asa de rau cu noi si el ...
Sakura:Stiam eu ca Sasuke nu ar face asa ceva.
Nara:Sasuke nu te place Sakura!E un...
Sakura:Numai tu esti de vina ...
Sakura fugi sa o prinda,dar Nara deschise usa si incepu sa fuga pe scari urmarita de rozalie.Nara stia ca viata ei frumoasa se va sfarsi.Nu se opri nici cand ajunse la prietenii sai .Sakura tot o fugarea.Nara nu avea chef de bataie si stia ca nu ar fi bine mai ales ca era vacanta.Unde putea sa se duca?Sakura tot striga dupa ea si Nara tot fugea fara sa se uite in urma.Ceilalti au venit si ei dupa ele si se intrebau ce s-a intamplat.
Nara se gandi ca ar trebui sa se predea ,dar nu suporta ca ceilalti sa afle ce a facut.Asa ca a alergat mai departe pana cand Sakura a obosit si s-a oprit.Nara a mers tot inainte fara sa intoarca privirea de frica ca vor veni sa o prinda.Dar ...


Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Aug 14, 2011 4:25 am

Am revenit cu 16 si sper sa fie lung .Nu prea mai am idei pentru next-uri ,dar voi vedea.

Capitolul 16

Naruto nu putea gandi ca ce a spus Sakura poate fi adevarat.Si totusi nu o stia mintind .

Atunci
Naruto:De ce a fugit?Sakura de ce ai facut-o sa fuga?
Sakura:Ea e de vina pentru tot.Chiar ea mi-a spus ca i-a chemat pe aia si si...
Sakura nu mai putu sa continue .Incepu sa planga.
Sakura:Sasuke a zis alea numai din cauza ei.Sigur l-a obligat.
Sakura exagera si totusi era si adevar pe acolo pe care ceilalti l-au cantarit.
Ino:Eu nu cred ca Sasuke a mintit.
Sakura:Pai desigur ca nu crezi ca tu il vrei pentru tine.
Hinata:Sakura ,eu ii dau dreptate lui Ino.
Sakura si Ino au inceput sa se certe.Pana la urma s-au intors toti la hotel crezand ca Nara se va intoarce.

Acum
Naruto nu stia ce sa faca.Sa se duca sa o caute si Sakura sa il certe sau sa ramana si sa stea langa ea.Nu stia ce sa faca ,dar stia ca Nara ii fusese o prea buna prietena ca sa ii faca lui rau.Sakura exagerase de atatea ori si totusi acum parea sa fie cam adevarat.Si totusi Nara il ajutase mereu.Acum trebuia sa fie randul lui sa o ajute.

Nara se intoarse la hotel ca sa isi ia hainele si sa plece .A intrat prin usa din spate si a verificat sa nu fie vazuta.Toti erau in camerele lor.Asta insemna ca va da de Hinata.Dar era cam sigura ca aceasta o va ajuta.
Intra in camera.Hinata era acolo.
Nara:Stiu ca am gresit,Hinata, si imi pare rau .Imi pare rau si pentru Sakura,dar nu e 100% vina mea pentru ce i s-a intamplat.Eu o sa plec pentru ca nu vreau sa aud vorbele voastre despre mine.Am facut rau ce am facut.
Hinata:Dar ...
Nara:Lasa,Hinata.Sa nu spui ca m-ai vazut.I-au hainele si plec.
Hinata:Unde te vei duce?
Nara:Cred ca imi cumpar o casa printr-un oras .
Nara iesi pe usa cu bagajele ei.Se uita sa vada daca e cineva prin zona.Nu era.Cobori scarile si iesi din hotel.A luat un taxi si s-a dus la aeroport.De acolo a luat un avion spre Japonia.
Hinata nu stia daca sa ii spuna lui Naruto sau nu.Nu putea sa o lase pe Nara sa plece stind ca asta insemna mult pentru blond.Trebuia neaparat sa se duca sa ii spuna.

Intre timp Nara ajunsese in Japonia si lua un taxi pentru a ajunge in satul unde locuia mama sa adoptiva.Acolo avea sa fie bine.

Hinata se duse la Naruto ,dar acolo era si Sakura cu ceilalti.Vazand asta Hinata se intoarse gandindu-se ca nu ar fi bine daca ar auzi si Sakura.Naruto era nervos si se uita pe geam.El era singur pe balcon si ceilalti era in camera si asteptau sa zica ceva.Insa minutele treceau si Naruto nu zise nimic.

Nara era acum acasa la mama adoptiva.Aceasta a primit-o cu bratele deschise si i-a spus tot ce se intamplase de cand plecase.Astfel Nara a aflat ca Jiraiya a trecut pe acolo in urma cu ceva timp pentru a ii pune niste intrebari mamei adoptive.Ce insemna asta?

Naruto ramasese singur in camera.Ceilalti s-au dus sa ia cina si el nu a vrut sa vina.Intra si Hinata in camera.
Hinata:Naruto-kun,Nara a venit.
Naruto auzind asta se aproprie de bruneta.
Naruto:Unde e?
Hinata:A plecat.
Naruto:Insemna ca e adevarat?
Hinata:Pai...
Naruto:Unde s-a dus Hinata?
Hinata:Nu stiu.
Naruto ofta ,ii multumi si se intoarse la fereastra.
Hinata:Ea nu a vrut sa se intample asta cu Sakura si ii pare rau.Ea doar a vrut ca Sakura sa nu mai fie atat de rautaciosa .
Naruto nu zise nimic.Nu stia ce sa faca.Tinea la Nara ,dar aceasta facuse rau Sakurei pe care Naruto o cam placea.Oricum Nara ii zisese mereu ca Sakura nu e potrivita pentru el si ca nu il merita.Poate ca avea dreptate.
Hinata nu mai era in camera.Naruto ofta si iesi sa mearga sa ia cina.Nu vroia sa ii dea inca dreptate Sakurei,dar stia ca pana la urma va trebui.Totusi vroia sa vorbeasca cu Nara si stia ca inainte de asta trebuia sa o gaseasca.
Dar unde putea sa se ascunda?

Nara se gandea si ea la prietenii sai.Se gandea daca o urasc sau daca ii dau dreptate.Se auzi cineva sunand la usa .Se duse sa deschisa .Era...


Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Aug 14, 2011 5:20 am

Fac si capitolul acesta ca sa termin ideile si apoi nu stiu ce voi face.

Capitolul 17

Naruto isi manca cina intr-o atmosfera trista data de ceilallti.Nimeni nu zambea.Ii era dor de zambete,voie buna si glume.Acestea nu erau posibile in aceste momente in care Sakura era singura care patimise pentru toate.Ceilalti nu au fost raniti ca ea .Asa ca Naruto putea sa spuna ca Nara nu facuse un lucru asa de rau si nu isi daduse seama de ce facuse.Trebuia sa se duca sa o aduca inapoi.Daca ar fi stiut unde e i-ar fi fost foarte usor,dar din pacate nu stia.

In fata Narei era Jiraiya care venise pentru alte intrebari.Cand o vazu se mira.Stia ca era cu Naruto si ceilalti.Nara se sperie.Stia ca acesta ii va spune lui Naruto.Iar trebuia sa fuga,dar unde.
Nara:Sa nu ii spuneti lui Naruto ca sunt aici .Nici celorlalti.E o poveste lunga si am facut o mare greseala si nu am vrut sa o suport asa ca am fugit.
El:Ce greseala?
Nara:Am facut-o pe Sakura sa sufere mult si imi pare rau.
Nara se duse in camera ei.Se intristase din nou.Oricum nu ii pasa de intrebarile puse de Jiraiya.Ea avea alte griji.
Spera ca Naruto sa nu afle unde e ,dar stia ca e posibil.

Au trecut zilele si a venit si timpul ca Naruto si ceilalti sa se intoarca acasa.Vacanta era pe terminate si ei mai trebuiau sa faca si alte lucruri.Sakura tot trista era .Ii parea rau de asta,dar nu avea ce face.Stia ca daca o va aduce pe Nara inapoi nu ii va fi bine nici Sakurei.Ce putea sa faca?
S-au intors acasa si totul a decurs bine un timp.Tsunade aflase de la Naruto ce se intamplase si nu mai pomenea numele Narei.
Lumea parea sa fi uitat de blonda ,pana cand Jiraiya a venit sa vorbeasca cu Naruto.Naruto a aflat unde sta Nara acum si nu s-a putut aptine sa nu mearga cu Jiraiya pentru a o vedea.
Nara nu se schimbase in tot acest timp.Se mai antrenase,dar tot vechea Nara era.Cand il vazu pe Naruto se speria.Nu stia ce sa faca ca sa scape.
Naruto:Nara-chan ,eu nu sunt suparat pe tine.Nu ai stiut ce faci si ai fost orbita de bani.As vrea sa vi inapoi ,dar Sakura inca nu si-a revenit.Mai sunt sapte zile de vacanta si eu m-am gandit sa merg la mare cinci zile si as fi vrut sa te iau si pe tine,dar nu stiu.Poate ar vrea si Sakura-chan sa mearga si nu as vrea sa o supar.
Nara:Eu nu ma mai intorc acolo,Naruto-kun.Nu merit sa stau cu voi.
Naruto:Nara ,trebuie sa te intorci ...imi esti ca o sora si nu pot renunta la tine.
Nara :Adevarat?
Naruto:Da,Nara.O sa o conving pe Sakura pana la urma si vei veni inapoi.Chiar acum ma duc sa vorbesc cu ea.
Asa a si facut.
Naruto:Sakura-chan ,nu crezi ca ar trebui ca Nara...
Sakura:Nu mai imi vorbi de ea.Pentru mine nu mai exista si sper ca nici pentru tine.
Naruto:Dar...
Sakura:Vrei sa ma faci sa ajung din nou in starea aceea?
Naruto nu vroia.Asa ca nu ii mai vorbi.Sa gandea sa mai astepte.Dar pana cand?
Naruto:Sakura-chan,ai vrea sa mergem la mare?
Sakura:Nu mai vreau sa merg altundeva decat aici.Mi-a ajuns vacanta.Vreau sa lovesc pe cineva.
Naruto s-a speriat.Se gandea ca el va fi cel lovit.Iesi.Poate pana la urma o va lua pe Nara la mare.
Coji vroia sa mearga si el.Kiba era ocupat si nu mai putea merge.Sai mergea,desigur.Ino trebuia sa stea pe la florarie ,asa ca ramanea numai Hinata.Asa ca Nara era bine venita,dar inainte trebuia sa vorbeasca cu ei.Stia ca Hinata e de acord,dar nu stia de ceilalti.
Trebuia sa le vorbeasca fara sa afle Sakura care l-ar fi certat si i-ar fi spus ca va fi iar suparata si plangacioasa.Dar pe Nara oricum vroia sa o ia la mare orice s-ar intampla.
Pana la urma totul a mers bine si toti au fost de acord.A anuntat-o pe Nara.Aveau sa plece maine.
Nara nu vroia sa strice aceaste zile de distractie.Le stricase o data si acum nu isi mai dorea.Trebuia sa arate ca merita sa fie primita inapoi.Stia ca lumea nu prea mai avea incredere in ea ,dar trebuia sa ii faca sa aiba.

A venit si ziua urmatoare.S-au dus la Istanbul .Drumul a fost frumos si se cazasera la un hotel de 3 stele.Credeau ca acum va fi normal.Au ajuns la hotel si totul pare bine ,dar...




Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeDum Aug 14, 2011 6:20 am

Pana la urma am mai gasit cateva idei si sper sa mai vina pentru capitol.19 nu stiu daca va veni tot atat de repede.

Capitolul 18

Au fost intampinati de seful hotelului care nu era altul decat Orochimaru.Daca Orochimaru era acolo insemna ca era si Sasuke.Cum poti sa o potolesti pe Nara cand ea vrea sa ii arate lui Sasuke ca greseala lui se plateste.Defapt aproape toti erau de acord cu ea.Insa Naruto il considera inca prietenul sau.
Kabuto le-a dus bagajele pana sus .Aveau 3 camere.Naruto era cu Sai,Coji cu Shikamaru si Hinata cu Nara.
Totul era bine pentru moment.Se gandeau ce era Sasuke la acest hotel.
Au coborat si ei jos ca sa micul dejun.Acolo era Kabuto care era si bucatarul.Acesta ii servi cu ceriale cu lapte si chema ospatarul.Ghiciti cine era?E atat de simplu,nu?Sasuke.Pe Nara o bufni rasul si Sasuke se uita urat la ea.Se uita si el urat la el.Daca nu ar fi fost Naruto l-ar fi facut cu ou si cu otet.
Si-au mancat cerialele si au decis sa faca o plimbare pentru a se linisti.
Au intrat intr-un magazin de bijuteri unde vanzatoare era Konan.
Naruto:Buna ziua!Ce s-a intamplat cu hotelul din Paris?
Konan:Cred ca confundati.
Naruto:Ba nu.Esti Konan din Akatsuki.
Konan isi dadu seama ca a fost recunoscuta si s-a albit la fata.
Konan:Nu stiu despre ce vorbesti.
Naruto nu mai zise nimic.Au iesit din magazin si au intrat la un altul unde se vindeau plante foarte frumoase.Cine credeti ca vindea?Ati ghicit!Zetsu!
Naruto:Ce s-a intamplat cu hotelul ,Aloe Vera?
Zetsu:Ce hotel?
Naruto;Unde erai bucatar.
Zetsu:Eu nu stiu sa gatesc.Eu vand plante.
Vazand asta Naruto a tacut.Au iesit si din acest magazin si si-au dat seama ca totul e un plan de al lor.Chiar se gandeau pe cine vor mai intalni la urmatorul magazin.
Le-a fost frica sa mai intre in altul .S-au intors la hotel.Acolo Orochimaru era la receptie si astepta clientii.Kabuto era la bucatarie si facea peste prajit ,iar tipul acela care zambea ...facea curatenie.Sasuke nu se zarea pe nicaieri.
Pe unde o fi umbland?
S-au asezat si ei la masa si au asteptat pestele.Stia si Kabuto sa gateasca bine.Apoi s-au dus in camere pentru a se pregati pentru plaja.Era deja ora 15 .La 17 vroiau sa fie pe plaja.
A sosit si ora de plecare si au mers la plaja.L-au vazut pe Sasuke ,dar nu i-au zis nimic.Naruto vroia ca in viitor sa ii vorbeasca.
Au mers ei ce au mers si au ajuns la plaja.Au cumparat o minge ,doua barci si o trei saltele gonflabile.S-au distrat in acea zi si au fost ferciti si parca isi doreau sa fi fost si Sakura cu ei pentru a fi si ea fericita..Asta era!Ea nu a vrut sa mearga.La 20 au plecat dupa plaja si s-au dus sa isi ia cina.Kabuto pregatea clatite .
Nu erau o cina asa buna ,dar erau multumiti.I-a servit Sasuke.Nara rase iar si iar primi privirea urata.Dar de data asta ...
Nara:Dupa ce i-ai facut Sakurei meriti asta.
Sasuke:Tu m-ai pus.
Nara:Eu nu ti-am zis sa te joci cu ea.
Sasuke:Dar tot am gasit un mod sa fac ce mi-ai spus si am facut si nu ai ce sa spui.
Nara:Ba am!Esti...esti...
Dar Naruto o opri .Nara nu mai zise nimic si isi manca clatitele.Sasuke se mira ca fata asta avea atat curaj sa il infrunte ,dar nu i-a zis nimic.
Dupa ce si-au terminat cina s-au schimbat si s-au dus sa se plimbe.Si-au luat o multime de suveniruri si au mancat vata pe bat ,mancare turceasca si chiar porumb.A fost o seara frumoasa si mai aveau inca cateva.Totul mergea bine si parca nimic nu putea sa strice aceasta fericirea.
Insa cand au intrat in hotel au fost surprinsi.In fata lor era...


Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Aug 15, 2011 2:35 am

Sper sa fie multumitor capitolul asta.20 sper sa vina azi.

Capitolul 19

Sakura se scula si privi in jur.Asta era ziua cand cativa dintre prietenii ei se duceau la mare.De ce sa piarda ea toata distractia?Daca le-ar face o surpriza?Ei ar fi bucurosi sa o primeasca si pe ea cu ei.
Asa ca se imbraca intr-o rochita roz si isi facu bagajul.Avea sa plece si ea in Istanbul.Doar nu avea sa isi lase prietenii singuri ?


Prezent
Acum nu mai era bucuroasa sa ii vada.Nara era aici si asta nu era bine.Ii venea sa planga ,dar nu putea.Veni si Orochimaru vesel si o saluta.Atata i-a fost!Sakura i-a dat un pumn de a ajuns pe luna.Baietii au inceput sa tremure si nu stiau pe unde sa se ascunda de furia celei care nu mai tinea cont de vacanta.Ce oare putea sa se intample acum?
Sakura nu avea de gand sa o ierte pe Nara care credea ca e vinovata pentru tot.Il iertase pe Sasuke si o ura pe Nara pentru raul ce ii facuse.Ce n-ar fi vrut Nara sa in locul lui Orochimaru sa fi fost Sasuke.Si totusi stia ca rozalia nu ar da in el chiar daca era in stare sa loveasca pe oricine .Pe el il iubea.
Nara:Sakura-chan ,tu pe vinovat nu vrei sa il atingi si pe cei care nu au nimic de a face cu asta ii sperii .De ajuns!Daca nu vezi ca Sasuke te-a facut mai mult sa suferi decat mine ...nu ii mai speria pe ei.Incearca sa ma speri pe mine.
Sakura:Taci!Din cauza ta toata lumea vorbeste de Sasuke si de mine!De vorbele lui!Tu...
Nara:Sasuke e singurul care poate repara asta si sa sti ca e si el aici.
Sakura se cutremura la acest gand.
Nara:Dupa mine n-ar mai fi meritat sa traiasca,dar tu cum ti mult la el ar trebui sa ii vorbesti.
Sakura:El nu vrea sa imi vorbeasca din cauza ta.
Nara:Nu intelegi!Sasuke a spus adevarul despre ce vreau eu!Se terminase jocul!A vrut sa te faca sa suferi si poate i-a placut!Sasuke e un om rau!
Sakura:Ba nu!Tu esti cea rea aici!
Narei nu ii era frica de Sakura si nu ii fusese niciodata.Chiar o batuse la un pariu si de atunci Sakura nu s-a purtat deloc frumos cu ea.Asa ca nici Nara nu a facut asta.Nici cand Nara a intrat in echipa 7 lucrurile nu s-au schimbat,.Sakura era furioasa,iar Naruto fericit.Sakura nu avuse niciodata incredere in ea.
Insa acum Nara nu mai vroia sa se poarte la fel cu Sakura.Vroia sa o faca sa inteleaga adevarul pana nu era prea tarziu.
Nara:Sakura,daca nu vrei sa intelegi ce se petrece ,nu intelege ,dar vei regreta in viitor.Sasuke...
Sakura:Numai din cauza ta!Tu il obligi!
Nara:Eu nu sunt sefa lui.El face ce vrea.Nu l-am pus eu sa faca toate alea .Am mai spus asta,dar vad ca nu intelegi.
Sakura:Nu te vei intoarce in sat oricum m-ai minti!
Nara:Nu crede ...defapt nu crezi pe nimeni ...ai zice ca eu l-am pus ...eu cred ca voi pleca si nu o sa ma mai vezi niciodata.Dar o sa afli adevarul despre Sasuke si atunci o sa iti para rau.
Sakura:Bine !Pleaca !
Nara dori sa plece insa in pragul usii aparu Sasuke imbracat in haine de chelner.Nara incepu sa rada .Sakura lasa capul in jos cand il vazu .Incepu sa planga.
Ceilalti s-au dus langa ea sa o linisteasca si Nara a iesit din hotel.Dar s-a gandit ca e mai bine sa se intoarca si sa ii dea o lectie lui Sasuke.
Sasuke nici nu ii baga in seama .El se duse la bucataria cand blonda a trantit usa.Toti s-au intors si nimeni nu a scos un cuvant.
Nara:Cereti scuze de la Sakura,Uchiha!
Dar Sasuke nu a ascultat ce a zis blonda.A intrat in bucatarie nepasator.Dar blonda nu s-a lasat.A intrat si ea in bucatarie.
Acolo era si Kabuto care facea socoteala la banii castigati.Sasuke o privi mirat !Avea un tupeu nemarginit.
Nara:N-ai auzit!Cereti scuze!
Dar brunetul tacu.Vazand ca nu o baga in seama ,Nara ia placinta si o arunca in fata lui Sasuke.Toti raman cu gurile cascate si Sasuke e furios ,iar Nara rade .Ce ar putea sa ii faca Sasuke ?
Apoi blonda iesi din bucatarie razand.Desigur ca Sasuke dorea sa ii plateasca pentru ce ii facus,edar nu gasea un plan potrivit.
Sakura era si ea suparata pentru ce patise acesta.Nu intarzie sa zica ceva:
Sakura:Cum ai putut sa ii faci asta?Esti...esti...
Nara:Am facut ceea ce trebuia si oricum el se va razbuna pe mine,dar mie nu imi pasa ...nu ti-a cerut scuze ...a meritat-o!Eu cred ca mai bine ma duc inapoi acasa si va las pe voi sa va distrati aici .
Nara isi face bagajele si se gandeste sa ii mai spuna o data lui Sasuke .Intra in bucatarie ,dar primi o salata in fata.Apoi desigur ca porni o bataie cu mancare la care prietenii ei nu au participat pentru ca mureau de ras.Nu chiar toti ...Sakura era mai mult furioasa ,dar asta nu conta.Nu stia ce sa faca in acele momente.Pe cine sa faca sa plateasca:pe Sasuke sau Nara.Era o intrebare grea la care nu gasea raspusnul.Nu stia ce putea sa faca.Rasetele o enervau la nebunie.
Bataia cu mancarea se opri si bucataria era tare murdara.Bine ca nu era nici Kabuto acolo.Sakura tot nu stia ce sa faca .Ceilalti se oprisera din ras si se uitau la bucatarie cam speriati.Nu era vina lor ,dar era 50% vina Narei si 50% vina lui Sasuke.Asta nu era bine.Ce puteau sa faca?
In acel moment....



Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Aug 15, 2011 5:38 am

Find aproape de final va anunt ca continuarea va veni in timpul scolii.
Totusi eu vreau sa incep un nou fic diferit tot cu Nara .
"Nara ,spion sub acoperire "
Un liceu normal,cu liceni normali,cu o viata normala ,dar ce se intampla cand Nara Rochetvail vine in scoala lor?Blonda frumoasa va reusi sa isi implineasca misiunea sau va deveni cu cupidon al scolii ?

Ce pot sa zic?Cand am idei nu ma pot opri si cand n-am...ficurile stau pe loc.
Dupa ce termin cu acesta voi vedea si o sa continui cu "Norocul pica din cer".Vreau sa termin sezonul 1 si apoi il bag in vacanta ca sa ma ocup de celelalte.Acela cu Nara nu stiu daca il fac.
Va multumesc ca ati citit!
Sus In jos
Biby

Biby


Mesaje : 1081
Data de inscriere : 09/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Aug 15, 2011 6:48 am

In timpul scolii? Glumesti? Deci toata vara o sa astept ultimul capitol de aici.
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Aug 15, 2011 7:05 am

Am venit cu ultimul capitol .E ULTIMUL!
Un alt fic incheiat si ar trebui sa topai de fercire .

Capitolul 20

Nara s-a aratat si era plina de morcovi ,ceapa si totusi radea si nu se mai putea opri.Se ridica de jos si se indrepta spre prietenii sai.
Sasuke;TOT NU IMI VOI CERE SCUZE!NICIODATA!ASTA TREBUIA SA SPUN DE MULT SI AM SPUS SI NU IMI PASA CINE SUFERA DE PE URMA MEA!NU IMI PASA DE EA!NU CONTEAZA PE CINE CREDE VINOVAT !MIE NU IMI PASA CE CREDE!SA MA URASCA ...DE ASTA AM FACUT ASTA !M-AM SATURAT DE SAKURA OBSEDATA!IAR ACUM NU INCEPI SA PLANGI?
Sakura insa nu planse.Isi dadu seama ca Sasuke zicea adevarul.
Sakura:Tu nu meriti ca nimeni sa tina la tine!
Toti ramasera surprinsi.Lui Sasuke nu ii pasa.Apoi Sakura se intoarse catre Naruto.
Sakura:Voi ati adus-o pe Nara pe la spatele meu?Voi ati iertat-o?Atunci o voi ierta si eu si poate sa se intoarca in sat,dar eu nu ma voi schimba.
Apoi isi lua bagajele si pleca.
Sakura:Eu ma duc acasa.Nu vreau sa mai dau ochii cu el.
Ceilalti nu stiau ce sa faca.Trebuiau sa ramana.



Sambata urmatoare
Mare petrecere era in Konoha pentru ca Nara se intorsese si Sakura nu mai era asa de trista.Toti mancau si beau si nu se puteau opri.Numai Nara statea intr-un colt si privrea cerul.Maine era ultima zi de vacanta.Ea putea spune ca vacanta asta nu i-a folosit.
Toti se distrau si mancau .Muzica se auzea in toata Japonia ,dar nimeni nu a venit sa le spuna sa o dea mai incet.Totul era bine si frumos.
Maine vroiau sa continue petrecerea pentru ca apoi continau luptele contra Akatsuki si Naruto trebuia sa se antreneze mai mult.Sakura trebuie sa se ocupe de raniti.Nara trebuia doar sa faca ce face ea mereu ca asa totul va merge bine .
Dadu pe gat paharul de suc .Incepu un tango.Cine cu cine va dansa?Nara se retrase intr-un colt plictisita.
Toti aveau pana la urma un partener.Sakura acceptase pana la urma sa danseze cu Rock Lee.Si Naruto cu cine dansa ?Naruto dansa cu o broasca.Desigur ca Hinata ar fi fost o alegere mai buna ,dar el nu s-a gandit sa o invite asa ca a dansat cu Kiba.
Nara radea de ei.Si Sakura o privea ca inainte.Se pare ca totul revenise la normal.

A doua zi
"Buna dimineata!Suntem la Konoha FM si mamaia Tsunade va prezinta noile stiri.Aici DJ Naruto Uzumaki care va ureaza o zi placuta in continuare."
Nara statea pe un sezlong ,in costum de plaja ,cu ochelari de soare si cu un pahar de limonada in mana .Multa lume facea plaja cu ea .Ultima zi de vacanta e mereu cea mai frumoasa.
Konoha era fericita si habar nu avea ce va urma in viitor.Nara banuia ca acum vor incepe luptele grele ,dar stia ca pana la urma ele vor fi castigate.
"Iar acum Naruto Uzumaki va invata cum sa fiti un ninja ideal in 3 pasi simpli"
Nara zambi.Totul avea sa mearga mai bine decat se astepta.
The End
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Aug 15, 2011 9:28 am

Vroiam sa spun un fel de sezon 3 ^^
Sezonul 1:Fic Naruto
Sezonul 2:O vara la maxim!
Nu m-am exprimat eu bine.
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Aug 15, 2011 11:50 pm

13
Sasuke a spus aia?Prea siropos!Iar in ceata la sfarsit.Si ce tare e partea de final cu Nara .Mor daca nu citesc next-ul si ma bucur ca ai terminat ficul asa repede.
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeLun Aug 15, 2011 11:52 pm

Spor la citit ,Dela .
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 12:00 am

14 ^^
Imi place ca Sakura sufera si o merita pe deplin si iar ne-ai lasat in ceata.
Nara ,Nara ,de asta esti tu blonda mea favorita!

15^^
Cum a indraznit sa o ia de par?Mda.Cuvintele lui Sasuke au fost prea dure.Asta stiu si eu.Sakura nu intelege adevarul si da vina pe Nara cand Saduke e de vina .Asa am vrut eu sa scriu .Nu e greseala de tastare.
Si Sakura ma enerveaza si aici.Mda.A meritat ce i s-a intamplat.
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 12:03 am

Si iti place?
Sus In jos
♥Te bantui♥

♥Te bantui♥


Mesaje : 167
Data de inscriere : 11/08/2011

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 12:09 am

16 -.-
Naruto trebuie sa tina cu Nara pentru ca Sakura stie si el cum e .Chiar daca o place Nara s-a purtat mai frumos cu el si chiar l-a ajutat castigand pariul ala.

17^^
Asa ,Naruto.Stiam eu!Fara Sakura totul o sa fie mai frumos.

18-_-
Din nou surprize .E clar ce se intampla!
Sus In jos
Lolz

Lolz


Mesaje : 1222
Data de inscriere : 09/08/2011
Localizare : nu sunt pe pamant ...da ai dreptate Nico =))

O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitimeMar Aug 16, 2011 12:10 am

Nu mi-ai raspuns la intrebare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O vara la maxim! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: O vara la maxim!   O vara la maxim! - Pagina 8 I_icon_minitime

Sus In jos
 
O vara la maxim!
Sus 
Pagina 8 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Thre3 ☆ Singers :: Fun! :: Creatiile tale :: Ficuri-
Mergi direct la: